Magazine
Contact
Home
Ahoy verrast Infrabranche met nieuw concept
In 1996 werd Ahoy Rotterdam door de tweejaarlijkse vakbeurs InfraTech in één keer de belangrijkste speler binnen de wereld van infrastructuur. In het verlengde hiervan lanceert de Rotterdamse beursorganisatie nu een nieuw en uniek congresevent: InfraCampus.

Het initiatief richt zich op Professionals en Young Potentials werkzaam binnen de infrastructuur, die hun kennis willen verrijken en hun branchegenoten willen ontmoeten. Door de GWW-sector jaarlijks een ontmoetingsplatform te bieden houden de vakbetrokkenen onderling contact en blijft de kennisuitwisseling optimaal. Wat het concept uniek maakt is de gezamenlijke invulling van het programma door de meest belangrijke kennisinstituten uit de infra branche.
Datum: donderdag 14 januari 2010.

Ontstaan
Het initiatief om InfraCampus te organiseren is ontstaan op de beursvloer van
InfraTech, de voor de Grond-, Weg- en Waterbouw onontbeerlijke vakbeurs waarop de gehele branche vertegenwoordigd is. InfraTech vindt eenmaal per twee jaar plaats, maar uit onderzoek is gebleken dat er bij de vakbetrokkene behoefte bestaat aan frequentere uitwisseling van kennis enerzijds, en het vaker onderhouden van contacten met branchenoten anderzijds. Door InfraCampus in het alternerende jaar van InfraTech te organiseren wordt in de behoefte vanuit de markt voorzien.

Bundeling van krachten
De kracht van InfraCampus wordt gevormd door de bundeling van krachten. Vooraanstaande partners als CROW, CURNET, Bouwend Nederland, KTB, PIANOo, Regieraad Bouw en De Nieuwbouw hebben zich als samenwerkingspartners aan InfraCampus gecommitteerd en geven met elkaar inhoud aan het programma. Het initiatief wordt tevens gedragen door een belangwekkend Comité van Aanbeveling, waarin onder meer zitting hebben de heren mr. drs. L.C. Brinkman (vz Bouwend Nederland), ir. L.H. Keijts (dg RWS) en ir. P.E.M. Buck (dir. Projecten ProRail).

De Olympische Spelen en de infrastructuur
Tijdens InfraCampus zal de grootste brainstorm binnen de infrastructuur worden georganiseerd, met als rode draad: “Wat moet er met de Nederlandse infrastructuur gebeuren om de Olympische Spelen in 2028 te kunnen huisvesten”. Ook zullen ervaren Professionals de Young Potentials positie geven tijdens ‘Experience featuring Young Potentials’ op de InfraCatwalk.

Voor meer informatie over InfraCampus: www.infracampus.nl


2009-09-09
Gesponsorde links

Uw idee kan naar de beurs
Pre-Motion maakt van uw idee een uniek bewegende productpresentatie. Zo wordt uw presentatie de hit op de beurs. Ontdek nu de mogelijkheden.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV