Magazine
Contact
Home
Nationale ExpoJaarprijs 2009
Voor de derde keer wordt de ExpoJaarprijs uitgereikt: de prijs voor de meest succesvolle, verrassende en/of vernieuwende uitingen van live communicatie. Kanshebbers zijn beurzen, evenementen, congressen, of elke andere vorm van commerciële live communicatie. De prijs is een extra stimulerende en inspirerende manier om het medium live communicatie te profileren als hét marketingmiddel van deze tijd.

Ook dit jaar zijn er weer interessante cases ingezonden in vijf categorieën:
Genomineerde Beste beurs- of eventconcept business-to-business:
InfraTech 2009, vakbeurs over energie, openbare ruimte,verkeerstechnologie, materieel, water en infrastructuur.

Genomineerden Beste beurs- of eventconcept business-to-consumer:
ABN AMRO World Tennis Tournament 2009, het grootste indoor herentennistoernooi ter wereld.
Art Amsterdam 2009: SOLO, jaarlijkse beurs voor hedendaagse en moderne kunst. Primeur: solotentoonstellingen, uniek in de wereld.
AutoRAI 2009
, het nationale platform – al 110 jaar – voor de automovie industrie.

Genomineerden Beste beurs- of eventdeelname business-to-business:
Gemeente Almere op PROVADA 2009, vakbeurs voor architecten, projectontwikkelaars, aannemers en makelaars.
Sedus op de Orgatec 2008
Centric op Overheid & ICT 2009

Genomineerden Beste beurs- of eventdeelname business-to-consumer:
Koninklijke Landmacht op de Huishoudbeurs 2009
Fundeon, tijdens 2008 Euroskills

Genomineerden Special Category:
PINC,
jaarlijkse conferentie met als thema’s People, Ideas, Nature and Creativity.

De jury bestaat uit:
Juryvoorzitter Philippe Smit, directeur IMpact Retail
Eliane van Doorn, Group Director van United Busines Media
Edwin Kool, Creative Director van de Otter Creators
Antonie van Schendel, directeur TBWABEC
Richard Montanus, directeur ExpoResult

9 december uitreiking! U kunt erbij zijn!
Wilt u weten waarom juist deze cases zijn genomineerd en wie er uiteindelijk met de Nationale ExpoJaarprijs 2009 naar huis gaan? Kom dan naar de uitreiking op 9 december in het schitterende nieuwe Elicium Amsterdam RAI.
Wilt u meer informatie:info@expojaarprijs.nl.





2009-11-03
Gesponsorde links

Pre-Motion maakt uw productpresentatie verdraaid opvallend
Draaiplateaus te huur en te koop in allerlei formaten: voor presentatie van mobiele telefoons tot aan motoren en auto’s. Bekijk het uitgebreide assortiment.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV