
Tamara Tong Sang wordt de nieuwe manager marketing & pr bij Libema. In haar nieuwe functie, die op 1 augustus van start gaat, stuurt Tong Sang de marketingafdeling aan en is ze verantwoordelijk voor het totale offline marketing- en pr-beleid. Ook neemt ze het woordvoerderschap van Libema op zich.
Tamara Tong Sang is 29 jaar en heeft de afgelopen zeven jaar op de marketing & communicatie afdeling van Hotel Okura Amsterdam gewerkt. De laatste vier jaar was ze als manager marketing & mommunications eindverantwoordelijk voor het marketing- en communicatiebeleid van dit vijfsterrenhotel.
Bij LibĂ©ma is Tong Sang verantwoordelijk voor het offline marketing- & PR beleid voor alle 23 locaties van LibĂ©ma, waaronder Safaripark Beekse Bergen, Dierenrijk, Brabanthallen ’s-Hertogenbosch, Expo Haarlemmermeer en Omnisport Apeldoorn. “Ik zie het als een uitdaging om alle locaties en activiteiten van LibĂ©ma een nog grotere naamsbekendheid te geven", aldus Tang Song. "Ik verheug me met name op het hoogseizoen bij de vakantie- & attractieparken en op de evenementen die op de planning staan, zoals AFAS Tennis Classics en Holiday on Ice."
www.libema.nl
2011-07-11