Magazine
Contact
Home
Hebo Verhuur heeft nieuwe website
Hebo Verhuur heeft een vernieuwde website. De site is onder andere voorzien van een bedrijfsfilm, agenda en een snelle offerteknop.

"Onze vorige website was niet meer up-to-date en moest nodig aangepast worden naar 2011", aldus Wim Beerman van Hebo Verhuur. "De nieuwe website laat onder meer onze best verkopende kwaliteiten Expo Tapijt zien en de kleuren en afmetingen waarin deze te krijgen zijn. Daarnaast vinden we een snelle, korte weg naar een offerte een pre, dus met één druk op de knop is een offerte aan te vragen. Uiteraard wordt deze snel beantwoord."

Andere features op de site zijn een agenda van evenementen waarop Hebo actief is, een fotogalerie van gerealiseerde projecten en meer informatie over het bedrijf zelf. "We willen graag laten zien wat wij als bedrijf allemaal kunnen", vertelt Beerman. "Vandaar dat je ook onze bedrijfsfilm op de site kunt bekijken. Tot slot hebben we de mogelijkheden om ons via Twitter en Facebook te volgen aan de site toegevoegd."

2011-08-22
Gesponsorde links

Was de vorige beurs een fiasco?
Trek bezoekers naar uw beursstand met de bewegende presentatiesystemen van Pre-Motion. Ontvang in 3 minuten een huurofferte.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV