Magazine
Contact
Home
Fab Visi Hair & Beauty Beurs verplaatst naar 1 april
De Fab Visi Hair & Beauty Beurs die voor zaterdag 5 november 2011 in het World Fashion Centre stond gepland, wordt verplaatst naar 1 april 2012. Fab Visi Hair & Beauty is de ontmoetingsplaats voor leveranciers, cosmeticawinkels, groothandels, kapsalons, visagisten en stylisten die zich richten op de Afro, Aziatische en Caribische vrouw en man.

“De hoeveelheid enthousiaste reacties van exposanten en bezoekers overtreffen onze verwachtingen”, aldus Dominique Snip, communicatiemedewerker bij Stichting Fabulous Visions, afgekort ‘Fab Visi’. "Veel exposanten gaven aan graag aan de beurs te willen deelnemen, maar  vanwege de datum niet tijdig de juiste voorbereidingen te kunnen treffen. Door de beurs een paar maanden vooruit te schuiven krijgen wij, als organisator, en de exposanten meer ruimte om nog beter voor de dag te komen. Ook het feit dat wij de beurs een internationaal karakter willen geven, is van doorslaggevend belang geweest in deze besluitvorming."

Fab Visi Hair & Beauty combineert  de beurs met activiteiten als een haar - en modeshow, workshops en demonstraties, lekker eten en drinken en entertainment. Op de beautybeurs wordt tevens de Fab Visi Award uitgereikt aan de beste haar - en beautysalon van Nederland.

2011-10-20
Gesponsorde links

Pre-Motion maakt uw productpresentatie verdraaid opvallend
Draaiplateaus te huur en te koop in allerlei formaten: voor presentatie van mobiele telefoons tot aan motoren en auto’s. Bekijk het uitgebreide assortiment.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV