Magazine
Contact
Home
Nieuw: Holland Beurs
In samenwerking met een scala aan partners, zoals Brederode Standbouw, Libema en EuroTicket heeft ConcepThink een nieuw beursconcept ontwikkeld: Holland Beurs. De Holland Beurs laat zien wat er allemaal in eigen land te beleven is en moet het startsein worden voor een vers 'Er-op-uit Seizoen'. De eerste editie van Holland Beurs staat gepland van 29 maart tot en met 1 april in Expo Haarlemmermeer.

Waar ontdek je Nederland en haal je de inspiratie voor een leuk dagje uit of een korte vakantie? Volgens Michel Reimus van ConcepThink: op de Holland Beurs. "Met de Holland Beurs spelen we in op de trend dat Nederlanders steeds vaker geĂŻnteresseerd zijn in de eigen cultuur en in uitstapjes dicht bij huis", vertelt Reimus. "Kijk maar eens naar het grote succes van tv-programma's als ‘Boer zoekt vrouw’ en ‘Ik hou van Holland’ of de toenemende interesse in streekproducten. Daarop voortbordurend is Holland Beurs specifiek ontwikkeld als platform voor Nederland-promotie met als doel om uitstapjes in eigen land te stimuleren."

Het evenement wordt gehouden op het terrein van de vorige Floriade uit 2002 in de Haarlemmermeer, dat tegenwoordig wordt geĂ«xploiteerd door LibĂ©ma. Reimus: "Holland Beurs kent drie verschillende presentatiezones; binnen in de hal, buiten onder de kap en buiten in het park. De diverse aspecten van Nederland worden ondergebracht in de ‘Holland Laan’, de ‘Provincie Gebieden’, de ‘Lifestyle Promenade’ en ‘Het Park’.Door de thematische indeling van Holland Beurs worden de diverse recreatieve en toeristische mogelijkheden per provincie op een uitnodigende manier voor het Nederlandse publiek vertaald."

De organisatie moedigt deelnemers aan om samen te werken en om creatief te zijn. Reimus: "Samenwerking levert extra voordeel op. Denk bijvoorbeeld aan hotels of attracties uit een bepaalde regio die zich gezamenlijk presenteren. Daarnaast stimuleren we deelnemers om iets mee te nemen of te doen wat hun onderneming of activiteit kenmerkt. Zoals de Langnek van de Efteling of de tulpen van de Keukenhof. In overleg met ons is veel mogelijk en een flinke dosis creativiteit zullen we zeker belonen."

2011-11-01
Gesponsorde links

Pre-Motion maakt uw productpresentatie verdraaid opvallend
Draaiplateaus te huur en te koop in allerlei formaten: voor presentatie van mobiele telefoons tot aan motoren en auto’s. Bekijk het uitgebreide assortiment.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV