Magazine
Contact
Home
Messe Frankfurt lanceert CleanZone
Messe Frankfurt acht de tijd rijp voor een nieuwe vakbeurs en bijbehorend congres met alles op het gebied van cleanroom technologie. Schone kamers (clean rooms) zijn super hygiĆ«nische en micro-allergene kamers die worden gebruikt in onder andere de farmaceutische industrie, levensmiddelentechnologie en in de computer- en elektronica industrie. De beurs CleanZone staat gepland op 24 en 25 oktober 2012 in Messe Frankfurt.

Een clean room vereist een zo laag mogelijke hoeveelheid vervuiling. Dit om producten of processen zoveel mogelijk te beschermen. Daarom worden temperatuur, luchtkwaliteit en luchtvochtigheid heel streng gecontroleerd. "Met CleanZone creĆ«ren we een nieuw platform voor de snel groeiende ontwikkelingen  van Cleanroom technologie", aldus Wolfgang Marzin, ceo Messe Frankfurt. "Uiteraard gebruiken we ons bestaande netwerk om exposanten en beursbezoekers samen te brengen."

Klaus Reinke, ook van Messe Frankfurt en verantwoordelijk voor het nieuwe evenement, voegt toe: "Het is ons doel om de industrie de ideale gelegenheid te bieden om nieuwe samenwerkingsverbanden aan te gaan. Met als resultaat het verhogen van kennis en presentaties van de nieuwste technologische ontwikkelingen. Een belangrijk onderdeel van het evenement bestaat dan ook uit presentaties, seminars en workshops."

Bij het organiseren van de beurs krijgt Messe Frankfurt technische bijstand van de Reinraum Akademie, een opleiding gespecialiseerd in cleanroom technologie in Leipzig. Bedrijven die op de beurs exposeren zijn onder andere aanbieders van speciale deuren, wanden, verlichting, werkplekken, kleding, reinigingsmiddelen, klimaatcontrole, installatiewerkzaamheden, training, consulting en software.

2012-02-09
Gesponsorde links

Uw idee kan naar de beurs
Pre-Motion maakt van uw idee een uniek bewegende productpresentatie. Zo wordt uw presentatie de hit op de beurs. Ontdek nu de mogelijkheden.

Volg ons op

       
Elke twee weken op de hoogte van het belangrijkste nieuws op het gebied van vakbeurzen, publieks-beurzen en expo-evenementen. Dat kan met de gratis
e-nieuwsbrief van Expovisie.
Nieuwsbrief Nieuwsbrief
juni | juli | »»
Beursagenda Branceagenda
Webdesign - Hosting - Techniek: Qball Internet BV